Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Vegyészmérnök

Feladatok:

  • gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása (az alapanyagraktártól az összeszerelésig),
  • fejlesztési projektek vezetése, végrehajtása,
  • tesztek, vizsgálatok elvégzése és eredményeik kiértékelése,
  • termékspecifikációk kezelése, módosítása,
  • új beszállítók, új alapanyagok tesztelése, gyártásba bevezetés,
  • kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal,
  • jelentések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) vegyészmérnök vagy anyagmérnök végzettség,
  • legalább középfokú (europass B2) angolnyelv-tudás,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • precizitás,
  • folyamatszemlélet,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria),
  • hosszú távú munkalehetőség - biztos munkahely,
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rácalmás/Dunaújváros

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, Europass formátumú önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.