A Gallavit Környezetvédelmi Kft. 14 fős csapatába, Tatabányára keresünk új

vegyészmérnök

munkatársat.

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki végzettség.
  • Legalább 5 év tapasztalat.
  • Szervetlen kémiai ismeretek.
  • Analitikai ismeretek, mérésekben való jártasság (ICP-OES, AAS, fotometria).
  • Vegyipari technológiák ismerete, hulladékgazdálkodási ismeretek.

Feladatok:

  • Laborvezetői (nem akkreditált) feladatok ellátása (2 fő vegyész technikus napi munkájának szervezése).
  • Külső és belső üzemközi vizsgálatok megszervezése, elvégzése.
  • Mérési eredmények kiértékelése, validálása.
  • A cégnél működő akkreditált mintavételi szervezet vezetése.
  • Minőségügyi vezetői feladatok ellátása.
  • Beérkező hulladékok feldolgozására vonatkozó javaslatok elkészítése, döntés előkészítő anyagok elkészítése az ügyvezető munkájának támogatása.

Személyes tulajdonságok:

  • Csapatszellem, jó szervezőkészség,
  • Vezetői szemlélet
  • Megbízhatóság

Amit ajánlunk:

  • Jól összeszokott, összetartó csapat.
  • Hosszú távú, stabil, családbarát munkahely.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Szakmai önéletrajzával regisztráljon a Karrieroldalon.