Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SONEAS cégcsoport a vegyipari anyagok gyártása terén nagy gyártókapacitással és szakmai tapasztalattal rendelkezik. Az ISO 9001 szabványnak és részben a GMP-nek megfelelő követelmények alapján kiindulási anyagokat, finomkémiai vegyszereket állít elő több 100 kg-os, de akár 10 tonnás méretben is. Tudjon meg rólunk többet a www.soneas.com/hu weboldalon!

Ha szereti a szakmát és érdekli egy változatos, izgalmas feladatkör, ahol maximálisan használhatja kémiai tudását, jelentkezzen hozzánk most, mert mindkét üzemi telephelyünkre

TECHNOLÓGUS

munkakörbe keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel!

A munkakör főbb feladatai:

  • méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása
  • technológiafejlesztés
  • kísérleti gyártások megszervezése
  • gyártási dokumentumok elkészítése
  • részvétel a folyamatvalidálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában
  • üzemi rend ellenőrzése
  • riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése
  • gyártásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása

Ön az ideális jelölt, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • vegyész / vegyészmérnök oklevél
  • legalább középszintű gyakorlati angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • szakma szeretete

A kiválasztásnál előnyt jelenthet:

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • stabil, fejlődő cég
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok

További információk:

    Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület vagy XXII. kerület
    Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
    Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, IX., XXII. kerület

Jelentkezési határidő:

2018. 07. 15.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tud a "Jelentkezem" gombra kattintva a „TECHNOLÓGUS” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jár nálunk meghallgatáson, biztosan kap visszajelzést is!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vegyész technológus
  • Rövid pozíció név: Technológus
  • Hirdető cég: SONEAS Vegyipari Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: méretnövelési, optimalizálási, reprodukciós kísérletek végrehajtása technológiafejlesztés kísérleti gyártások megszervezése gyártási dokumentumok elkészítése részvétel a folyamatvalidálásban és a tisztítás validálások végrehajtásában üzemi rend ellenőrzése riportok, jelentések, egyéb dokumentumok elkészítése gyártásokhoz kapcsolódó oktatások megtartása
  • Elvárások: vegyész / vegyészmérnök oklevél legalább középszintű gyakorlati angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) önálló, megbízható munkavégzés jó problémamegoldó képesség felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint) szakma szeretete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-07-16
  • Lejárati dátum: 2018-07-23