NEMZETI SZAKÉRTŐI ÉS KUTATÓ KÖZPONT
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

(Vegyész) technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Mintaelőkészítés (SPE, SLE, folyadék-folyadék extrakció),
  • Biológiai minták kezelése (vér, vizelet),
  • Műszeres analitikai mérések elvégzése,
  • Adminisztrációs tevékenység, dokumentáció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség,
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú BSc végzettség,
  • Műszeres analitikai tapasztalat,
  • Kromatográfiás vagy spektroszkópiás műszeren szerzett gyakorlat (HPLC, GC, GC-MS).

Amit kínálunk:

Az illetmény megállapítására az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény az irányadó.
Új jogviszony létesítésekor 6 hónap próbaidő kerül kikötésre, azonos jogviszonyban áthelyezés esetén próbaidőt nem kötünk ki.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1135 Budapest, Szabolcs utca 33.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát, az iskolai végzettséget igazoló bizonyítványok másolatait, valamint hozzájáruló nyilatkozatát arról, hogy a munkakör betöltéséhez csatolt okiratait és az azzal kapcsolatos adatait a Nemzeti Szakértői és Kutató Központ a jelentkezések elbírálásának érdekében kezelje.