Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. közel hatvan éve működik, ma Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Szakmai tevékenysége során hazai és nemzetközi projekteket valósít meg, olyan kiemelt beruházásokon van jelen szakértőként, mint a Károlyi - Csekonics Palota, vagy a Karmelita Kolostor. Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Mindezek mellett szakmai rendezvényeket szervez, sikerrel valósította meg többek között a Solar Decathlon Europe 2019 nagyszabású, nemzetközi egyetemi innovációs házépítő versenyt Szentendrén.

Központi Anyag- és Szerkezetvizsgáló laboratóriumba

Vegyész technikus

munkatársat keres

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • Építőipari szabványok értelmezése és alkalmazása;
  • Építői pari termékekkel kapcsolatos laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok végzése;
  • Mintavétel, mintaelőkészítés;
  • Vizsgálati eredmények rögzítése;
  • Vizsgáló és mérőberendezések használatának elsajátítása, szakszerű használata.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • Középfokú vegyész technikus végzettség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Önálló, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Építőipari és méréstechnikai anyagismeret;
  • Laboratóriumi mérések, vizsgálatok és építőipari területén szerzet tapasztalat;
  • Targonca és/vagy gépkezelői jogosultság;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás;
  • Barátságos légkör;
  • Változatos feladatok;

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Laboros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „vegyész technikus” jeligével juttassa el fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát, bérigényének megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva. Bővebb információért kérjük, látogasson el honlapunkra.

A pályázó a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett.

Az ÉMI Nonprofit Kft., mint adatkezelő az álláspályázatokat az „ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ (álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelés)” című dokumentumban meghatározott módon kezeli, mely tájékoztató az adatkezelő a honlapján teszi közzé a oldalon, az Adatvédelem menüpont alatt.

Az Adatkezelő fenntartja a jogot, hogy ezt a tájékoztatót egyoldalúan, a jövőre nézve módosítsa. A módosításokról az Érintetteket az Adatkezelő honlapján keresztül tájékoztatja.