A Budapesti Erőmű ZRt. az erőműveiben zajló vegyészeti tevékenységek szakmai felügyeletére és támogatására, valamint eseti feladatokban a vegyész szakterület képviseletére,

VEGYÉSZ SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.
A vegyész szakértő tevékenységi köre három telephelyre, a kelenföldi, a kispesti és az újpesti erőművekre terjed ki.

Feladatok:

    • Az erőművek technológiáiban azonosított, vegyész szakintézkedést igénylő problémák hatékony felszámolása; (a víztermelő és gőzős technológiákban,- ill. az értékesített gőz – és a forróvíz termékek kémiai minőségére előírt paraméterek ellenőrzésében alkalmazott eljárásrendek és módszerek megfelelősége).
    • Biztosítja a technológiai berendezések üzemeltetésére, konzerválásukra vonatkozó előírások vegyész szempontú szakszerűségét.
    • A vegyész technológiák üzemeltetésében hatékonyságjavító fejlesztési javaslatot készít, valamint a berendezések állapotfenntartásában a tervezett élettartam eléréséhez előterjesztést tesz
    • Szakértői jelentések és előterjesztések készítése, területéhez tartozó szakmai anyagok elbírálása
    • 1 fő vegyész munkájának irányítása.

    A vegyész szakértő egy centralizált szakértői csapatban dolgozik majd, akinek munkáját az Üzemeltetési  Igazgató irányítja, koordinálja, egyeztetve az erőművek vezetőivel.

Elvárásaink:

    • Vegyészmérnök végzettség
    • 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Jó dokumentációs készség
    • Önálló munkavégzés, jó tárgyaló készség, terhelhetőség

Előny:

    • Energetika-ipari / erőművi tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria)
    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Szakmai kihívások

    • Budapesti munkavégzés, 3 telephelyen (Kispest, Újpest, Kelenföld)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Adatait a megújult adatvédelmi tájékoztatónk szerint kezeljük, amelyet a honlapunkon érhet el.