Mondi Békéscsaba Kft.
Mondi Békéscsaba Csomagolóanyag-gyártó Kft. csomagolóanyagok gyártása területén vezető szerepet betöltő cég

Vegyész

munkatársat keres

Feladatok

  • Közvetlenül irányítja a festékkonyha munkáját
  • Javaslatokat tesz a területét érintő munkafolyamatok technológiai, technikai fejlesztésre
  • A raktárkészlet kezelése, a konszignációs raktárakból történő felhasználás dokumentálása, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Ellenőrzi és felel a festékek, lakkok, oldószerek szakszerű raktározásáért
  • Ellenőrzi a receptúrakészítést és a színelfogadást követő receptmódosítást
  • Rögzíti a festékfelhasználást
  • Ellenőrzi a maradékfesték kezelést, és a maradék festékek visszaforgatását a gyártásba
  • Folyamatosan figyeli a megjelenő megrendeléseket, a megrendelések teljesítéséről tájékoztatást ad a termelésprogramozás felé
  • Kezeli a nem megfelelő alapanyagokkal összefüggő reklamációkat

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Önálló, precíz, fejlődésorientált munkavégzés

A jelentkezésnél előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő munkahely, multinacionális vállalati környezet
  • Kihívást jelentő munka

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

5600 Békéscsaba, Tevan Andor utca 2.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével