A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Vegyész (felületkezelési) technikus

Főbb feladatok

  • Automata, PLC vezérelt merítő - szóró rendszerű előkezelő sorok üzemeltetése, karbantartása, felügyelete.
  • Automata szennyvízkezelő berendezés felügyelete, üzemeltetése, karbantartása
  • Vegyszerraktár kezelése, leltározása.
  • Laboratóriumi vizsgálatok elvégzése – fürdőelemzések, szennyvíz - paraméterek rendszeres mérése, dokumentálása.
  • Tervezett karbantartási feladatok elvégzése, koordinálása, dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Vegyésztechnikus OKJ-s bizonyítvány
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Folyamat orientáltság
  • Problémamegoldó képesség
  • Fizikai teherbírás

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felületkezelési technológiákban szerzett munkatapasztalat
  • Precizitás, gyorsaság
  • Gyalogkíséretű targonca/alulról vezérelt híddaru jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • PLC vezérlőrendszerek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.