A Delego Consulting Kft az egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Stabil hátterű, autóipari cég számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Végellenőr/ Minőségellenőr

Pécel

AZONNALI belépés – INGYENES bejárás – HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR, mely pótlékokkal növekedik,
  • TERÜLETI PÓTLÉK,
  • MŰSZAKPÓTLÉKOK,
  • NINCS kötelező TÚLÓRA, DE vállalhatsz önkéntes alapon,
  • TÚLÓRAPÓTLÉKOK, (hétköznap 50%, hétvégén 100%, vasárnapi pótlék 50%)
  • CAFETERIA,
  • SZABAD hétvégék!
  • MODERN, TISZTA környezet,
  • FIZETETT munkaközi szünetek,
  • AZONNALI belépési lehetőség,
  • BEJELENTETT munkaviszony,
  • HOSSZÚ TÁVÚ munka egy STABIL HÁTTERŰ, MULTINACIONÁLIS CÉGNÉL,
  • INGYENES céges buszt biztosítunk,
  • EGYÉB településekről is TÁMOGATJUK a bejárásodat!

Feladatok:

  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése és minőségügyi végellenőrzése,
  • Egyes termékek esetében a vég és gyártásközi ellenőrzések elvégzése,
  • Hiba esetén visszajelzés az illetékes társosztályoknak,
  • Ellenőrzési eredmények dokumentálása, adminisztrálása számítógépen.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása, (3 műszak)
  • Megbízható személyiség,
  • Pontos, precíz és ÖNÁLLÓ munkavégzés,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Előny:

  • Minőségellenőrzési szabályok és/vagy SAP rendszer ismerete,
  • Termelésben és/vagy minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat.

Az alábbi településekről INGYENES bejárást biztosítunk:

Aszód, Bag, Dány, Farmos, Galgahévíz, Gödöllő, Gödöllő-Máriabesnyő, Gyömrő, Hévízgyörk, Isaszeg, Kartal, Maglód, Mende, Nagykáta, Pécel, Sülysáp, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tóalmás, Tura, Vácszentlászló, Valkó, Zsámbok.

!! Egyéb településekről IS TÁMOGATJUK a bejárásodat!!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük küldd el önéletrajzodat – a pozíció megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.