AZOKNAK, AKIKNEK
A VISSZATÉRŐ
VEVŐ
A LEGNAGYOBB
ELISMERÉS
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.
Csapatunkba keressük új kollégánkat,

Végellenőr (Gyál)

pozícióba.

Egy jó tanácstól a hosszan tartó bizalomig: a METRO-nál a tudásod és az elkötelezettséged legfőbb jele, ha a vevőink elégedetten térnek vissza.

Feladatok:

  • Szállítmányok szállítólevél alapján történő ellenőrzése (Fagyasztott raktár, 0 és -18 °c közötti hőmérséklet)
  • Ellenőrzés eredményeinek kinyomtatása, nyilvántartása
  • Eltérés esetén jegyzőkönyvek felvétele
  • Adminisztratív jellegű feladatok, adatrögzítés
  • Kapcsolattartás a külső logisztikai szolgáltatóval és az ellátási csoportvezetővel

Elvárások:

  • Középfokú, vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Szívesen dolgozol raktári környezetben is
  • Állandó délutános műszakrendet tudod vállalni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • A munkakörben védőruházatot biztosítunk
  • Összetartó, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

Gyál