DB Cargo Hungária Kft.
Munkatársat keresünk

Vasútüzemeltetési vezető

pozícióba.
A DB Cargo Hungária Kft. egy folyamatosan növekvő igazi magyar, de ugyanakkor európai háttérrel is rendelkező vasúti vállalat. Meggyőződésünk, hogy egy vállalat fejlődéséhez mindenképpen szükséges a képzett munkaerő, legyen szó fizikai vagy szellemi tevékenységről. A DB Cargo Hungária mindig kiemelt figyelmet fordít arra, hogy a megfelelő szakembereket megtalálja. A nemzetközi háttér pedig segítséget nyújt ahhoz, hogy a hazai ismeretek mellett külföldi tapasztalatokat is szerezhessenek a munkavállalók.

Főbb feladatok, munkák:

  • A DB Cargo Hungária Kft. trakció és csomóponti kiszolgálás üzletágának tervezése, szervezése és ellenőrzése (kb. 40-45 fős létszám):
    • A mozdonyok és a kapcsolódó személyzet elosztásának biztosítása a forgalmi igényeknek és a karbantartási szükségleteknek megfelelően.
    • A szabályszerű munkavégzés és a Parancskönyvek kiadásának biztosítása.
    • Az előírt kötelezettségek teljesítése rendkívüli események esetén.
    • Részvétel az új munkavállalók kiválasztásában, szakmai képzésük koordinációjában.
    • A beosztott munkavállalók teljesítményének folyamatos nyomon követése, visszajelzésekkel elősegítve fejlődésüket.
    • Az irányított területek költségeinek tervezése, ellenőrzése és allokációja.
  • A hozzá tartozó szervezeti egységek fejlesztése, a működés hatékonyságának növelése céljából.
  • Kapcsolattartás a társvasutak képviselőivel, valamint az Innovációs és Technológiai Minisztériummal.
  • Részvétel fejlesztési feladatokban, például Biztonságirányítási Kézikönyv aktualizálása, projekt munkák.
  • Különböző tárgyalásokon és megbeszéléseken a DB Cargo Hungária Kft. képviselete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közlekedésmérnöki diploma, és/vagy vasúti felsőfokú forgalmi végzettség (tisztképző)
  • Általános forgalmi vizsga megléte
  • Minimum 5 év vasútszakmai tapasztalat
  • Érvényes vasútegészségügyi alkalmasság
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Országokon átívelő forgalmakkal kapcsolatos tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • széles körű béren kívüli juttatások
  • céges gépjármű használat
  • személyes fejlődés támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9024 Győr, Eszperantó út 12.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.