Stadler Magyarország Vasúti Karbantartó Kft.

munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Vasúti járműszerelő

elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (Fémipari szakmunkás, lakatos);
  • Önálló precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség;
  • Rugalmasság;
  • Együttműködő képesség;

feladatok:

  • Vasúti jármű hordmű alkatrészek mechanikai szerelése;
  • Levegős csavarkulcs szereléshez használata;
  • Levegős és mechanikus nyomatékkulcsok megfelelő használata;
  • Alkatrészek mechanikai tisztítása, csiszolás, felületkezelés (előkészítés);
  • Hosszmérési feladatok teljesítése tolómérce, mikrométer használatával;
  • Mérési eredmények rögzítése, dokumentálása;

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Tolómérce, mikrométer használatának ismerete, gyakorlata;
  • Vasúti jármű szakmai területen szerzett tapasztalat;
  • OKJ emelőgép, targonca használói jogosítvány (híddaru 20t, forgódaru 1t, villás targonca 5t);
  • ISO 9001, 14001 szabványok ismerete;
  • LEAN, 5S módszerek ismerete;

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok, 5000 Bánki Donát utca 5.