Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pályázatot hirdetünk az alábbi állás betöltésére:

Vasút pályatervező mérnök

Feladatok:

  • Vasútépítési tervezési feladatok, vasúti pálya és a kapcsolódó közlekedési létesítmények tervezése a koncepcionális szinttől a kiviteli tervekig.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • BSc/MSc építőmérnöki végzettség
  • Tervezői jogosultság: KÉ – VA Vasúti építmények tervezése
  • Autodesk CIVIL3D, vagy Autodesk Infrastructure Design Suite tervező szoftver készségszintű ismerete
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • német és/vagy angol alapszintű nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb tervezői jogosultság, többéves tervezői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, projektvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Releváns referenciamunkák bemutatása

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőmérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol
  • Német

Munkavégzés helye:

Budapest XIII.kerület

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vasút pályatervező mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: TRENECON Tanácsadó és Tervező Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Vasútépítési tervezési feladatok, vasúti pálya és a kapcsolódó közlekedési létesítmények tervezése a koncepcionális szinttől a kiviteli tervekig.
  • Elvárások: BSc/MSc építőmérnöki végzettség Tervezői jogosultság: KÉ – VA Vasúti építmények tervezése Autodesk CIVIL3D, vagy Autodesk Infrastructure Design Suite tervező szoftver készségszintű ismerete Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerete B kategóriás jogosítvány német és/vagy angol alapszintű nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11