Varrónő

Hirdetés szövege:

    Újonnan nyíló vecsési csapatunkba, Varró(nő)-értékesítő kollégákat keresünk!
    A Diego egy napról napra fejlődő, nemzetközi franchise rendszerben működő kereskedelmi hálózat.
    Terjeszkedése folyamatos, mára már száz bolt található csak a mi kis hazánkban.
    Amennyiben jól kommunikálsz, megbízható vagy, szereted a fejlődést, és tudsz, valamint szeretnél is önállóan dolgozni, köztünk a helyed, várjuk a jelentkezésed!
    A feladatok, melyek elvégzésében a számíthatóságodra lenne szükségünk:
    -megfelelő kommunikáció a megrendelővel

    -a termék gyártásanak előkészítése

    -szabásminta készítése vagy a kész minta egyénre alakítása az aktuális divat illetve a megrendelő elvárásainak megfelelően

    -kész termékek vasalása

    -kész termékek átalakítása

    -varrógép szakszerű üzemeltetése, kisebb hibák elhárítása
    - Az érkező vásárlók udvarias fogadása, valamint kiszolgálása.
    - Szakszerű tanácsadás, melynek elsajátításában segítségedre leszünk
    - Az árubeszerzés segítése, valamint az érkező áru fizikális mozgatása, raktározása, időszerű feltöltése.
    - Árazásban való segédkezés.
    - Leltározásnál való közreműködés.
    Elvárásaink, a munkakör betöltéséhez:
    - Megbízhatóság,
    - Kapcsolat teremtő, és kapcsolat építő tudás.
    - Becsületesség.
    - Felelősségérzet.
    - Csapatszellem
    - Segítőkészség.
    Előny, viszont nem feltétel ami a munkakör betöltéséhez vezethet:
    - Idegen nyelv ismeret.
    Ha felkeltettük az érdeklődésed ne habozz, várjuk jelentkezésed!
    Amit kínálunk:
    - Továbbképzések, oktatások.
    - Fejlődési, és előrelépési lehetőségek.
    - Családias, barátias légkör, szerethető, összeválogatott csapat.
    - Naprakész, versenyképes fizetés, és további juttatások (mozgóbér, vásárlói elégedettség általi juttatás)
    A betanítás helye : 1239 Budapest Bevásárló utca 4. (KIKA, IKEA mellett)
    A munkavégzés helye: 2220 Vecsés, Fő utca 246-248. (Market Central Ferihegy Tesco-ban)
    Jelentkezésed várjuk: a lent megadott e-mail címre, vagy 0630/4297143 - as telefonszámon, de leadhatod személyesen is üzletünkben, ahol várunk sok-sok szeretettel!
    Próbaidő és Tanuló időszak alatt havi fizetés nettó : 170.000 Ft + 40000 Ft betanulási jutalék
    Szaktudás megszerzése után alapbér 170.000,- + Jutalék ami további nettó kereset : 40000-110000 Ft
    A kereseted rajtad múlik!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szabó, Varró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés, Fő utca 246-248.