Trenkwalder Kft.

Szolnokon található, majdnem 2.000 fő munkavállalót foglalkoztató partnercégünk, SAJÁT állományába várja új munkatársai jelentkezését!

Varrógép kezelő munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Steppelő varrógépek kezelése
  • Termeléssel kapcsolatos adatok adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett alapfokú iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Varrási /steppelő gép kezeléssel kapcsolatos tapasztalat elvárás!
  • Álló munkavégzés
  • Éles látás, színtévesztés kizáró ok!

Előnyt jelent: varró, cipész végzettség!

Amit kínálunk:

  • FIGYELEM: Határozatlan idejű szerződés, partnerünk SAJÁT állományába azonnali kezdési lehetőséggel!
  • Tervezhető, korrekt bérezés!
  • Cafetéria már a belépés napjától!
  • Vegye igénybe INGYENES céges buszjáratainkat, vagy 100%-ban térített tömegközlekedési támogatást!

További részletekről érdeklődjön irodánkban: Szolnok, Kossuth Lajos út 9 szám alatt!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok