Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal

határozatlan időre

városfejlesztési ügyintéző

munkatársat keres

Feladatai:

  • a Várostervezési Főosztály, Urbanisztikai Osztály szakmai feladatkörébe tartozó feladatok ellátása;
  • közreműködik a Fővárosi Önkormányzat stratégiai terveinek készítésében, véleményezésében, koordinálásában, valamint összehangolásában a főváros, az agglomeráció, továbbá az országos és Európai Uniós stratégiai dokumentumaival;
  • közreműködik városfejlesztési programok, beavatkozások, előkészítésében, véleményezésében, menedzselésében;
  • koordinálja a városfejlesztési dokumentumok folyamatos napra készen tartását és szükség szerinti felülvizsgálatát;
  • szakmai feladatköréből adódóan kapcsolatot tart a BFVT Kft.-vel, a BKK-val, fővárosi kerületekkel, illetve eseti jelleggel – projekthez kötődő – egyéb szakmai partnerekkel;

Feltételek:

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, valamint cselekvőképesség;
  • felsőoktatásban szerzett építészmérnök vagy építőmérnök szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és település-fejlesztési, közlekedési felsőfokú szakképesítés;
  • aktív, felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek;
  • önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, proaktivitás, kreativitás;
  • kiváló kommunikációs készség és alkalmazkodóképesség, megbízhatóság;

Előny:

  • legalább 1-3 év munkatapasztalat;
  • mesterdiploma a fent nevezett szakirányokban;
  • angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete;
  • közigazgatási szervnél szerzett tapasztalat;
  • közigazgatási alap-, szakvizsga megléte;
  • kiadványszerkesztő és egyéb grafikai programok ismerete;

Csatolandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • a végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • továbbá arra vonatkozó – aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő). A csatolandó nyilatkozat megtalálható a hirdetésben, a Budapest Portál/E-információszabadság oldalak/Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok/Adatvédelem, közérdekű adatok igénylése/Adatkezelési tájékoztatók menüpont alatt.

Illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 65/2013. (IX. 18.) Főv. Kgy. rendelet előírásai alapján történik.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, 1052 Budapest, Városház u. 9-11.

Jelentkezési határidő: 2021.04.19.

Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Közigazgatás
  • Köztisztviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Városház u. 9-11.

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humánerőforrás-menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezésen kérjük feltüntetni: „városfejlesztési ügyintéző”.