Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Vámkapu Zrt.

A Vámkapu Zrt. Magyarország egyik piacvezető vámügynöksége.

Vámügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

    • Export és import áruk teljes körű vámkezelése és az azzal járó adminisztráció
    • Vasúti konténerforgalom vámügyeinek intézése
    • Gyűjtőforgalom vámügyintézése
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a vámhivatalokkal
    • Adó és közvámraktári vámügyintézés
    • Instrastat, környezetvédelmi termékdíj ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Vámügyintézői képesítés (több éves szakmai,esetleg vezetői tapasztalat)
    • vámjogszabályok átfogó ismerete
    • Csapatszellem, szorgalmas, agilis
    • Két műszakban való munkavégzés ( 8:00-16:00, 12:00-20:00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • Azonnali kezdés
    • Szakmailag felkészült csapat
    • Biztos munkahely
    • Versenyképes fizetés, cafatéria

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kizárólag olyan jelentekezőket várunk, akik rendelkeznek vámügyintézői képesítéssel!

Egyéb juttatások: étkezési jegy,cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Vámkapu Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vámügyintéző
  • Hirdető cég: Vámkapu Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Export és import áruk teljes körű vámkezelése és az azzal járó adminisztráció Vasúti konténerforgalom vámügyeinek intézése Gyűjtőforgalom vámügyintézése Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a vámhivatalokkal Adó és közvámraktári vámügyintézés Instrastat, környezetvédelmi termékdíj ügyintézése
  • Elvárások: Vámügyintézői képesítés (több éves szakmai,esetleg vezetői tapasztalat) vámjogszabályok átfogó ismerete Csapatszellem, szorgalmas, agilis Két műszakban való munkavégzés ( 8:00-16:00, 12:00-20:00)
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.16