Truck Force One Kft (TRUCK FORCE ONE KFT.)
  • Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező fuvarozó- szállítmányozó cég dunaharaszti telephelyére
  • Munkatársat keresünk

    Vámügyintéző

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • A telephelyre érkező és onnan induló áruk/vámáruk jogszabályban előírt formában történő bejelentése és vámkezelése
      • Import és export szállítmányok teljes körű vámügyintézése
      • Vámokmányok szakszerű kiállítása, vámhatáridős intézkedések figyelemmel kísérése, betartása
      • A vámkezeléssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése, nyilvántartások vezetése, a szükséges okmányok beszerzése
      • Vámhivatalokkal történő folyamatos kapcsolattartás és együttműködés
      • Logisztikai és raktári munkatársak folyamatos tájékoztatása a vámügyintézési folyamatokról
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és alvállalkozókkal
      • Esetlegesen felmerülő reklamáció kezelés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség
      • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
      • Precíz, pontos munkavégzés
      • Jó kommunikációs készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Egyéb idegen nyelv ismerete

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes juttatás
      • Fiatal, dinamikus csapat
      • Komplex feladatok, szakmai kihívások
      • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Vámügyintéző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2330 Dunaharaszti, Raktár utca 4.

    A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!