A több, mint 30 éves múltra visszatekintő, nemzetközi vállalatunk új munkatársat keres

Vámügyintéző

Munkakörbe.

Milyen feladataid lennének:

  • A vállalat forgalmában érkező és induló közúti gyűjtő - és komplett szállítmányok érkeztetése, indítása
  • Vámáru értesítések kiküldése, fogadása
  • Személyes ügyintézés a vámhivatalban
  • Napi Export és import vámkezelések végrehajtása normál eljárásban, módosítások kezelése
  • NCTS indítások helyi egyszerűsített eljárásban
  • Együttműködés az érintett társosztályokkal
  • Kommunikáció a fuvarszervezői csapattal, raktárral és társosztályokkal valamint a NAV munkatársaival
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása közvetlen felettes utasítása szerint

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Vámügyintéző / Vámkezelő képesítéssel rendelkezel (legalább érettségi + OKJ)
  • Legalább 2 éves releváns gyakorlatod van a vámszakmában
  • Ismered az alapvető vámügyi, tarifálási és származási szabályokat és okmányokat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (word, excel és vámprogram ismerete);
  • Jó kommunikációs készséged proaktívan használod
  • Középszinten használod az angol nyelvet szóban és írásban
  • Önállóan és csapatban is szeretsz együtt dolgozni, intenzíven együttműködsz a kollégákkal
  • Képes vagy a felelősségi körödbe tartozó feladatok fegyelmezett, precíz ellátására
  • Elkötelezett vagy a saját és a vállalat folyamatos fejlődése mellett

Előnyként értékeljük, ha:

  • Ismered a RÉGENS-t vagy egyéb vámprogramot
  • Van tapasztalatod gyűjtőforgalomban
  • B kategóriás jogosítványod gyakorlatban is használod

Amit kínálunk a leendő munkatársunk számára:

  • Stabil munkahelyet egy nagy múltú nemzetközi cégnél
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezetet
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőséget
  • Szilárd pénzügyi alapú, magántulajdonú cég
  • Szakmai felkészültségednek megfelelő bérezés

Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Napi munkaidő: 8 óra, egy műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Ha szeretnéd bemutatni magad személyesen és szívesen kipróbálnád magad a munkakörben, küldd el önéletrajzod és munkatársunk hamarosan kapcsolatba lép veled!