Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Knipping Automotive Kft
  • Cégünk a Knipping Kunststofftechnik Gessmann cégcsoport tagja, autóipar és elektronikai ipar számára műszaki alkatrészek és részegységek gyártásával foglalkozunk. Partnereink a nevünket a minőséggel, megbízhatósággal és szakértelemmel kapcsolják össze. Szigetszentmiklósi telephelyünkre azonnali kezdéssel, motivált munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe

  • Vámügyintéző – szállítmányozási munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Vám és fuvarokmányok elkészítése
      • Export – import vámkezelések elvégzése
      • Szakmai támogatása a társosztályoknak
      • Jogszabályi megfelelés ellenőrzése termékeink esetében
      • Áruk tarifális besorolása és meghatározása
      • Vám és külkereskedelmi folyamatok ellenőrzése és nyomon követése
      • Beszállítói nyilatkozatok kiállítása és ellenőrzése
      • Vámáru nyilatkozatok ellenőrzése
      • EKÁER ügyintézés
      • Általános adminisztratív feladatok ellátása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Szakirányú végzettség, Vámügyintézői végzettség
      • Hasonló területen szerzett tapasztalat – Incotrems 2010; EKÁER, vám előírások ismerete
      • Aktív német nyelvtudás
      • Problémamegoldó, racionális gondolkodásmód, precíz munkavégzés
      • Önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség

    Amit kínálunk:

      • Biztos, megnyugtató munkahelyi háttér,
      • osszú távú, kiszámítható munkalehetőség
      • Lendületes, fiatalos csapat
      • Tanulási, képzési lehetőség, nemzetközi környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Vámügyintéző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2310, SZIGETSZENTMIKLÓS 12001/58 .. 64. ÉP.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Vámügyintéző – szállítmányozási munkatárs
    • Hirdető cég: Knipping Automotive Kft
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Szigetszentmiklós
    • Feladatok: Vám és fuvarokmányok elkészítéseExport – import vámkezelések elvégzéseSzakmai támogatása a társosztályoknakJogszabályi megfelelés ellenőrzése termékeink esetébenÁruk tarifális besorolása és meghatározásaVám és külkereskedelmi folyamatok ellenőrzése és nyomon követéseBeszállítói nyilatkozatok kiállítása és ellenőrzéseVámáru nyilatkozatok ellenőrzéseEKÁER ügyintézésÁltalános adminisztratív feladatok ellátása
    • Elvárások: Szakirányú végzettség, Vámügyintézői végzettségHasonló területen szerzett tapasztalat – Incotrems 2010; EKÁER, vám előírások ismereteAktív német nyelvtudásProblémamegoldó, racionális gondolkodásmód, precíz munkavégzésÖnálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-07-19
    • Lejárati dátum: 2018-08-09
    Állás, munka még: Knipping Automotive Kft>