Royal Sped Zrt.
  • A közel 30 éves múltra visszatekintő Royal Sped Zrt. legfőbb értékét munkavállalói jelentik. Ők azok, akik elsődleges szerepet játszanak társaságunk eredményes működésében, értük kiemelt felelősséggel tartozunk.

  • Munkatársat keresünk

    Vámügyintéző (Budapest)

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Minőségi vámügynöki szolgáltatás biztosítása partnereink felé
      • Vám- és adójogszabályok, hatósági előírások betartásával közreműködés vámkezeléseknél, utólagos eljárásoknál
      • Vám- és fuvarokmányok kiállítása, letét és szolgáltatási díj beszedése és kezelése
      • Adatrögzítés számítógépes nyilvántartási rendszerekben
      • Hatósággal való kapcsolattartás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Vámügyi végzettség (DE pályakezdőket is várunk - Vámügyintézői - Vámkezelő OKJ végzettséggel) és/ vagy releváns szakmai tapasztalat (vámügynöki, vámügyintézői)
      • Vámügyi gyakorlat (vámügyintézőként) de végzettség hiányában - tanulmányi támogatást biztosítunk
      • Társalgási szintű angol nyelvtudás ( középfok)
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • MS Office haladó szintű ismeret (Word, PowerPoint, erős excel tudás)
      • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Vámkezelő szakmai rendszer ismerete
      • Egyéb idegen nyelvismeret ( Német, Orosz)
      • Pénzügyi ismeretek

    Amit kínálunk:

      • Stabil pénzügyi háttér
      • Versenyképes, egyéni megállapodás szerinti jövedelem
      • Cafeteria csomag
      • Jó hangulatú csapat
      • Szakmai fejlődési lehetőség, képzés támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Vámügyintéző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A Jelentkezem gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!