A Raben Group 2010 óta van jelen Magyarországon. A vállalat közúti-, tengeri- és légi szállítmányozás, illetve átfogó logisztikai szolgáltatások széles skáláját kínálja az ellátási lánc teljes spektrumában. Szállítmányozási és logisztikai vállalatként dunaharaszti telephelyünkre belföldi szállítmányozási csapatunkba keresünk kollégát.

De kit is keresünk pontosan? Egy olyan kollégát, aki szereti a pörgést, a napi kihívásokat, átlátja a vámügyi folyamatokat és megoldásokban gondolkodik. Amennyiben magadra ismertél, kérlek olvasd tovább a specifikációkat, és várjuk jelentkezésedet, hogy mihamarabb megismerhessünk!
Munkatársat keresünk

VÁMÜGYINTÉZŐ

pozícióba

Amit ajánlunk

  • Versenyképes juttatások, negyedéves bónusz, cafeteria rendszer
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Biztos, multinacionális háttér
  • Budapestről céges buszjárat / munkábajárási támogatás, gyümölcsnap, kávékártya

Kihívások, feladatok

  • Import-Export és Árutovábbítási eljárások elkészítése.
  • Termékek tarifális besorolásának magas fokú ismeret és használata
  • Vám jogszabályok ismerete
  • Jövedéki jogszabályok és EMCS rendszer ismerete.
  • Folyamatos szakmai támogatás a társosztályok ügyintézői részére.
  • Kapcsolattartás a Nemzeti Adó- és Vámhivatallal, valamit a vámügynökség ügyfeleivel.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség (vámügyintéző, jövedéki)
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű magabiztos excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, nyitott, proaktív személyiség
  • Határozott attitűd, önállóság
  • B kategórás jogosítvány

Egyéb információ az állásról:

  • Munkarend: 2 vagy 3 műszakos

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Raben Group az egyenlőség elvét képviselő Munkáltató, aki sem életkor, sem bőrszín, sem pedig nem (a terhességet, vagy gyermekek nevelését is beleértve), etnikai hovatartozás, szexuális beállítottság, vagy egészségi állapot alapján nem diszkriminál egyetlen Munkavállalót sem. A kiválasztás, illetve az előrelépés folyamata kizárólag a tudáson, tapasztalaton és képességen alapul. Ugyanezek a szabályok érvényesülnek a belépésre, munkaviszony megszüntetésre, az alkalmazás feltételeire, illetve az előléptetésre és a szakmai fejlődést támogató tréningeken való részvételre.
Adatvédelem: Hozzájárulok ahhoz, hogy a Raben (székhely: Dunaharaszti) állásajánlatára történő jelentkezéshez használt személyes adataim a kiválasztás folyamata során felhasználásra kerüljenek