Az OBO BETTERMANN több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő nemzetközi vállalatcsoport, mely villamosipari termékek gyártásával és forgalmazásával vált elismert márkanévvé az elektromos szerelőiparban.

A magyarországi OBO jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztat, telephelye a Budapesttől délkeleti irányban kb. 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található, és a nemzetközi vállalatcsoport legmeghatározóbb gyártó- és logisztikai központja. Ebből adódóan a vállalat gazdasági részlege is változatos feladatokat, izgalmas szakmai kihívásokat és nemzetközi tevékenységeket kínál az ott dolgozó munkatársaknak.

Csapatunk bővítésére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

VÁMÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • kapcsolattartás vámszervekkel, hatóságokkal, közreműködőkkel, szállítmányozókkal,
  • teljes körű vámügyintézés: export, import, vámraktár,
  • elektronikus vámmal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • vámszemléken történő közreműködés, vámhivatali ügyintézés,
  • KSH Intrastat jelentések készítése.

Elvárásaink:

  • vámügyintézői végzettség és jelenleg is aktív gyakorlat,
  • stabil, kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás,
  • vámügyi, tarifálási és származási szabályok ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office szoftverismeret (a Mindsoft vámprogram ismerete előny),
  • pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása.

Amit nyújtunk:

  • tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely, tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal az alábbi településekről: Alsónémedi, Budapest, Dabas, Délegyháza, Dunavarsány, Ócsa, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tököl.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Vámügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.