Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Vámügyintéző (Job Number: 036785)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vámhivatallal
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása
  • dokumentumok archiválása
  • vámdokumentáció ellenőrzése, nyilvántartása
  • export vám okmányok készítése, vámkezelés

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • vámügyintéző végzettés
  • vámügyintéző tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • precizitás, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség
  • angol nyelvtudás előny

Munkavégzés ideje:

  • 13:30 – 22:00

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vecsés

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: UPS Europe>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vámügyintéző (Job Number: 036785)
  • Hirdető cég: UPS Europe
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Vecsés
  • Feladatok: Kapcsolattartás a vámhivatallal Kapcsolattartás az ügyfelekkel A vámügyintézéssel járó adminisztráció ellátása dokumentumok archiválása vámdokumentáció ellenőrzése, nyilvántartása export vám okmányok készítése, vámkezelés
  • Elvárások: középfokú végzettség vámügyintéző végzettés vámügyintéző tapasztalat felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel) precizitás, önálló munkavégzés jó kommunikációs készség terhelhetőség angol nyelvtudás előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.15