MUNKAVÁLLALÓT KERESÜNK
Adminisztratív munkakörbe

A Procter&Gamble olyan magas színvonalú márkákat nyújt a vásárlóknak világszerte, mint a Pampers, Oral-B, Braun, Old-Spice, Pampers, Arial, Jar, Lenor, Always, Head&Shoulders, Blend-a-Med, Gillette.
A gyöngyösi Ipari Park területén található gyárban több mint 380 főt foglalkoztat és a világ számos piacára állít elő kiváló minőségű Pampers pelenkát. 2017-től Braun villanyborotvák és női epilátorok csomagolását, valamin Oral-B elektromos fogkefék előállítását és összeszerelését végzik.

Gyöngyösi gyárunkba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi teljes munkaidős állásra:

VÁMÜGYINTÉZŐ

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ LEGFONTOSABB FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a vámügynök céggel eseti,
  • Kapcsolattartás a csömöri vám- termékdíj csoporttal,
  • Vámtarifaszám meghatározás termék leírás alapján,
  • A jogszabályváltozások figyelemmel kísérése,
  • Riportok készítése, adatbázisok kezelése,
  • Termékdíj csoport támogatása, intrastat riport,
  • Dokumentációk készítése, kezelése,
  • Rendszerek üzemeltetése olyan módon, hogy azok megfeleljenek a magyar törvényi előírásoknak, illetve a Vállalat elvárásainak egyaránt,
  • Proaktív részvétel munkafolyamatokban.

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája,
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve,
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy támogató csapatba.

Elvárások:

  • 2-3 év munkatapasztalat az adott munkaterületen,
  • angol kommunikációképes nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!