Az Emerson Automation Solutions tagjaként az AVENTICS a pneumatikai komponensek és rendszerek, valamint az egyedi alkalmazások egyik piacvezető márkája. Az Emerson egyik legnagyobb pneumatika gyáraként az egri gyáregység már több, mint 50 éve kínál termékeket és szolgáltatásokat a gépgyártás és az ipari automatizálás területére.

Vámügyintéző

Feladatok:

  • a vállalat által beszerzett és gyártott anyagok szakszerű, jogszabályoknak megfelelő tarifális besorolása
  • áruk eredetének megállapítása
  • vámkezelésekben, vámvizsgálatokban, ellenőrzésekben közreműködés
  • jelentések, kimutatások készítése, nyilvántartások kezelése, határidők betartása
  • törvényi változások követése
  • együttműködés vámügynökkel és a társosztályokkal

Elvárás:

  • Felsőfokú vámügyintézői végzettség
  • Minimum 3 év vámügyintézői tapasztalat
  • TARIC ismerete és annak magabiztos használata
  • szabadkereskedelmi megállapodásokkal kapcsolatos szabályok ismerete és alkalmazása
  • angol nyelv ismerete kommunikációs szinten
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Régens vámprogram ismerete
  • műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Biztos munkalehetőség
  • Vesenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Teljesítményprémium
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger, Bánki Donát u. 3.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.