Úgy érzed fejlődnél, elhivatott vagy a vám szakma iránt és szeretnél karriered során ezen a területen kiteljesedni?

Rád vár profikból álló, lendületes csapatunk

Vámügyintéző

pozícióban, egy nemzetközi, stabil hátterű cégnél, budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • a telephelyre érkező és onnan induló áruk/vámáruk jogszabályban előírt formában történő bejelentése, vámkezelése
  • közvámraktári vámügyintézés, vámhivatalokkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • a vámkezeléssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése, nyilvántartások vezetése, a szükséges okmányok beszerzése
  • a logisztikai és raktári ügyintézők folyamatos tájékoztatása a vámügyintézési folyamatról, az árukezelők munkájának segítése
  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel és a szállítókkal, az esetleges reklamációk gyors és hatékony kezelése
  • rendszeres és ad hoc riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • vámügyintézői képesítés és szakvizsga
  • legalább 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kimagasló konfliktuskezelő- és problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete
  • proaktív és csapatjátékos attitűd
  • raktári adminisztráció területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munka és stabilitás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • juttatások (cafetéria, munkába járás támogatása, céges mobiltelefon, AYCM sportkártya)
  • munkavállalóit megbecsülő, értéküket felismerő, ’emberekben’ és csapatokban hosszútávon gondolkodó, lojális munkaadó
  • modern munkakörnyezet
  • segítségnyújtás a betanulási folyamatokban
  • rugalmas vezetői hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Vámügyintéző
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítmányozó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület