Vámszolgáltatási koordinátor (Budapest VI. és/vagy XXIII. kerület)

Közúti fuvarozás

Magyarország piacvezető logisztikai vállalatának vámszolgáltatásával kapcsolatos koordinációs feladatok ellátására keresünk munkatársat. Ha egy megbízható, stabil munkahelyet keresel, ahol megbecsülik szakmai tudásod és kitartásod, olvass tovább!

Feladatok:

  • közúti fuvarozáshoz kapcsolódó belföldi és külföldi vámszolgáltatási megkeresések kezelése, koordinálása, végrehajtása, valamint teljeskörű adminisztrációja
  • folyamatos kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, társosztályokkal, alvállalkozókkal
  • nyilvántartások vezetése
  • számlázás előkészítése
  • ügyfelekkel, társosztályokkal történő magyar és angol nyelvű kommunikáció szóban és elektronikusan

Elvárások:

  • középfokú végzettség, valamint vámszolgáltatással kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvű kommunikációs képesség írásban és szóban
  • alapvető vámfolyamatok ismerete
  • közúti fuvarszervezési tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • jó szervezőképesség
  • stressztűrőképesség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség,

Amit kínálunk:

  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • megbecsülés, amely a bérben is megmutatkozik,
  • éves prémium
  • képzések, továbbképzési lehetőségek,
  • támogató vezetés,
  • összetartó, támogató csapat,
  • szakmai kihívások, változatos munkavégzés.

Juttatások: br. 500.000 Ft + éves prémium

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Vámügyintéző
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI. / XXIII. kerület

A jelentkezéshez kérünk csatolni szakmai önéletrajzot.