A CIB Bank Zrt.

Valuta-és forintpénztáros (Allee fiók)

pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • valuta és forint be- és kifizetések lebonyolítása, könyvelése,
  • bankjegyek valódiságának vizsgálata,
  • letétbe helyezett okmányok, zárt tételek kezelése,
  • ATM feltöltés és a pénztárhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • rovancsolás, értéktárkezelés,
  • információnyújtás az ügyfelek számára a banki termékekről, szolgáltatásokról,
  • értékesítés támogatása és az abban való részvétel - ügyfelek átirányítása a megfelelő tanácsadóhoz,
  • hosszú távon az új belépő munkatársak szakmai képzése, betanítása.

Követelmények, elvárások

  • középfokú végzettség,
  • valuta- és forintpénztárosi vizsga
  • udvariasság, pontosság, ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • Valutapénztárosi szakmai tapasztalat
  • Banki termékek alap szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér, pénzkezelési pótlék, éves cafeteria
  • Havi értékesítési eredmények díjazása
  • Stabil munkahely
  • Előrelépési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Befektetési tanácsadó
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest