Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Főosztálya új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vállalkozói számlavezető munkatárs

Munkaköri feladat az alábbi tevékenységek önálló végzése vagy a tevékenységben való közreműködés:

  • Számlanyitások, számlavezetési szolgáltatás nagyvállalati ügyfélkör részére
  • Számlák feletti rendelkezések, állandó és eseti megbízások, felhatalmazások kezelése, igazolások kiadása
  • Fizetési forgalommal kapcsolatos megbízások bonyolítása
  • HUF és valuta készpénzforgalom bonyolítása
  • Ügyfélforgalommal kapcsolatos iratkezelés
  • egyéb számlavezetéshez kötődő ügyfélkapcsolati teendők

Munkakör betöltéséhez szükséges követelmény:

  • középfokú iskolai végzettség
  • legalább középfokú, szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • szakmai angol nyelvtudás
  • 3-5 év számlavezetési területen szerzett banki gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Belvárosi iroda, Arany János utcai M3 metrómegálló közvetlen közelében
  • Egy kiváló csapat megbecsült tagjaként történő munkavégzés
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, V. Bajcsy-Zsilinszky út 24.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.