Az OTP Bank Nyrt. Mohácsi Fiókjába

Vállalkozói munkatársat

keres

Feladatok:

  • Teljeskörű pénzforgalmi műveletek végzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése
  • Vállalkozói egyszerű hitelek ajánlása és értékesítése.
  • Vállalkozói bankszámla és hitelek gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú (lehetőleg szakirányú) iskolai végzettség
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáltság
  • Önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Előny:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Mikro- és kisvállalati pénzügyi termékek ismerete
  • Pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi banki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történő munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék
  • Cafeteria csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mohács

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Fényképes pályázatát 2019. augusztus 15-ig a bérigény megjelölésével a „Jelentkezés” gombra kattintva küldheti el részünkre.