Az OTP Bank pályázatot hirdet

Vállalkozói munkatárs, Eger

munkakör betöltésére

Mi lenne a Te feladatod:

  • Banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, akvizíció
  • MKV ügyfélkör kiszolgálása
  • Hiteltárgyalások lebonyolítása, ügyféligények felmérése
  • Hitelképesség vizsgálat, ajánlatok összeállítása
  • Előterjesztések, szerződések elkészítése
  • Monitoring feladatok ellátása

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi vagy banki gyakorlat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontúság, teljesítményorientáltság
  • Felelősségvállalási képesség
  • Terhelhetőség, elemző képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ezeket adjuk cserébe:

  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek
  • Motiváló erkölcsi elismerési rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Eger

Jelentkezési határidő:

2019. 12. 12.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.