Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK, PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:

  • Pályázati anyagok összeállításában való részvétel
  • Kivitelezési projektek vezetésében, irányításában több éves tapasztalatot szerzett:
    • projekt feladatok részletezése, összeállítása, kiosztása,
    • projekt ütemezés készítése és betartása
    • projekt költségterv készítése
    • Erőforrás kapacitás biztosítása, optimalizálása a projekt előrehaladása kapcsán
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés:
    • kivitelezővel
    • alvállalkozókkal
    • hatóságokkal
    • megrendelővel
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Engedélyezési folyamatok támogatása
  • Az építkezés során felmerült igények, változtatások kezelése
  • Kivitelezési bejárásokon, kooperációkon való részvétel
  • Hibalista elkészítése, nyomon követése
  • Garanciakövetés
  • Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali
    kijavíttatása
  • Folyamatos beszámolás a projectekről ügyvezető felé

Elvárt képességek:

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség
  • FMV jogosultság
  • Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeret (MS-Office eszköztár használata)
  • gazdasági ismeretek
  • projektszemlélet
  • Több éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Terhelhetőség

Személyiségjegyek

  • Rendkívül jó kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállósággal végzi munkáját
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Precíz, pontos, alapos
  • Sikerorientált
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

Előny:

  • Legalább két projekt vezetésében részt vett (1Mrd nagyságrendű) és referenciaként
  • bemutatható.
  • Program ismeretek: Microsoft Project és egyéb project management eszközök

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: ''PHAROS '95'' Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vállalkozási mérnök, Projektvezető
  • Rövid pozíció név: Vállalkozási mérnök
  • Hirdető cég: ''PHAROS '95'' Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
  • Feladatok: Pályázati anyagok összeállításában való részvétel Kivitelezési projektek vezetésében, irányításában több éves tapasztalatot szerzett: projekt feladatok részletezése, összeállítása, kiosztása, projekt ütemezés készítése és betartása projekt költségterv készítése Erőforrás kapacitás biztosítása, optimalizálása a projekt előrehaladása kapcsánÖsszetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés: kivitelezővel alvállalkozókkal hatóságokkal megrendelővelMunkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete Engedélyezési folyamatok támogatása Az építkezés során felmerült igények, változtatások kezelése Kivitelezési bejárásokon, kooperációkon való részvétel Hibalista elkészítése, nyomon követése Garanciakövetés Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása Projektek lezárása és a kész munka átadása Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása Folyamatos beszámolás a projectekről ügyvezető felé
  • Elvárások: Egyetemi/Főiskolai végzettség FMV jogosultság Felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeret (MS-Office eszköztár használata) gazdasági ismeretek projektszemlélet Több éves tapasztalat hasonló munkakörben Terhelhetőség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.08.14