Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ASA Építőipari Kft.

Vállalkozási Előkészítő mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • építőipari projektek vasbeton szerkezeti ajánlatának kidolgozása;
  • tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, mennyiségek számítása;
  • alvállalkozói/beszállítói ajánlatok bekérése;
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal/beszállítókkal
  • műszaki megvalósíthatósági és gazdaságossági feltételek ellenőrzése;
  • a megnyert projektek kapcsán a kivitelezési csapat támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • technikusi végzettség
  • precíz, önálló, alapos munkavégzés;
  • magas szintű számítógépes ismeret (Office, Word, Excel, Power Point, AutoCAD)
  • megbízhatóság, terhelhetőség, csapatszellem
  • határozottság,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • előre gyártott vasbeton szerkezetek terén szerzett tapasztalat
  • 1-3 év ajánlatadás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • angol középfokú nyelvtudás
  • építőmérnöki / építészmérnöki végzettség;

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi légkör;
  • fiatal, dinamikus, képzett csapat;
  • magas szakmai színvonal, nemzetközi tapasztalatcsere lehetőséggel;
  • versenyképes fizetés;
  • teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony
  • teljes körű betanítás, szakmai támogatás és továbbképzési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vállalkozási Előkészítő mérnök
  • Rövid pozíció név: Előkészítő mérnök
  • Hirdető cég: ASA Építőipari Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: építőipari projektek vasbeton szerkezeti ajánlatának kidolgozása; tervdokumentáció műszaki felülvizsgálata, mennyiségek számítása; alvállalkozói/beszállítói ajánlatok bekérése; Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal/beszállítókkal műszaki megvalósíthatósági és gazdaságossági feltételek ellenőrzése; a megnyert projektek kapcsán a kivitelezési csapat támogatása
  • Elvárások: technikusi végzettség precíz, önálló, alapos munkavégzés; magas szintű számítógépes ismeret (Office, Word, Excel, Power Point, AutoCAD) megbízhatóság, terhelhetőség, csapatszellem határozottság,
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
Állás, munka még: ASA Építőipari Kft.>