Az Aktuál Bau Kft.

VÁLLALKOZÁS ELŐKÉSZÍTŐ

munkatársat keres budapesti és nyíregyházi irodájába

Feladatok:

  • beszállítói és alvállalkozói ajánlatok bekérése kivitelezési tenderekhez
  • árajánlatok elkészítése, alternatívák kidolgozása
  • az optimális műszaki tartalom kiválasztása
  • előzetes ütemtervek készítése
  • tervek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése
  • megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább középfokú építőipari végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent

  • építész vagy építőmérnök végzettség
  • munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás
  • ajánlat készítésben, acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények műszaki előkészítésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • AutoCad, esetleg ArchiCad ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kiemelkedő munkahelyi körülmények
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, dinamikus csapat
  • stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

, Budapest; Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben úgy érzi, megfelel elvárásainknak, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.