18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI TANÁCSADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Informatikus, bölcsész vagy pedagógus végzettség
  • Szervezési, konzulensi vagy értékesítési tapasztalat
  • Felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny, ha:

  • Vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Agilis személyiség

Főbb feladatok, munkák:

  • A PEAS Vállalatirányítási Rendszer moduljainak és működésének magabiztos használata
  • A vállalatirányítási rendszer bemutatása potenciális, új partnerek számára
  • Részvétel az értékesítési folyamatokban, értékesítési csapat támogatása
  • A rendszer bevezetése és oktatása új, szerződött ügyfelek számára
  • A bevezetés során felmerülő új ügyféligények felmérése

Megbízóról:

Több mint 18 éves szakmai múlttal rendelkező szegedi IT vállalkozás.

A 2002-es alapítás óta foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, amit később rendszerfelügyeleti és rendszerintegrációs szolgáltatással bővítettek.

Büszkék saját fejlesztésű ügyviteli szoftverükre, a PEAS Vállalatirányítási Rendszerre.

Közel 40 jól képzett, állandó munkatársuk van, emellett számos külső szakértő segíti a színvonalas munkavégzést.

2018-tól kertvárosi környezetben, családias légkörben várják ügyfeleiket és kollégáikat újszegedi irodaházukban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű technológiák használata
  • Innovatív fejlesztési projektekben való részvétel
  • Fiatalos, agilis csapat
  • Változatos feladatok, izgalmas kihívások
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Kellemes munkahelyi légkör, segítőkész kollégák
  • Változatos csapatépítő programok
  • Korlátlan mennyiségű kávé
  • Pihenőszoba: Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok
  • Családias, légkondicionált irodai környezet
  • Járvány időszakban home office

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.