Sporttáplálék kiegészítők és élelmiszerek kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Vállalatirányítási rendszerfejlesztő

munkatársat keres teljes munkaidőben,
azonnali munkakezdéssel.

    A BioTechUSA több mint 700 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.

Főbb feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerben a meglévő folyamatok személyre szabása
  • Megoldáskeresés új felhasználói és fejlesztési igényekre
  • Együttműködés a cégcsoport IT és társterületeivel
  • Interfészek fejlesztése, hibák feltárása
  • Rendszertervek készítése
  • Végfelhasználói támogatás nyújtása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 év fejlesztési területen, fejlesztőként szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök:

  • IFS vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Termelési és/vagy logisztikai folyamatok ismerete
  • Oracle adatbázis ismeretek
  • PLSQL lekérdező nyelv ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, együttműködési készség
  • Kiváló probléma - és feladatmegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz pályázni, fényképes önéletrajzoddal, motivációs leveleddel és nettó fizetési igényed megjelölésével!