Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Vállalatirányítási rendszer, egyedi üzleti alkalmazások, szoftverek fejlesztésével foglalkozó budapesti székhelyű, magyar tulajdonú INFORMATIKAI VÁLLALAT

VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZER TANÁCSADÓ

munkatársat keres újonnan nyíló debreceni irodájában.

    A tanácsadó feladata a Megbízó által végzett szoftverfejlesztési projektekben való részvétel, az ügyfelekkel való kapcsolattartás, felmérés, bevezetés.

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Vállalatirányítási rendszer ismeretek
  • Vállalati folyamatok ismerete és leképezése (készlet/gyártás kezelés)
  • Kereskedelmi, pénzügyi és ügyviteli folyamatok ismerete és szervezése
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Cél- és feladatorientált gondolkodásmód
  • Szervezési és folyamat-kezelési feladatokban jártasság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Igény és képesség az önálló munkavégzésre
  • Agilis, kreatív gondolkodás

Feladatkörök:

  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés a munkatársakkal és az ügyféllel
  • Ügyféligények felmérése, üzleti logika felépítése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása
  • Problémák esetén időbeni eszkaláció
  • Üzleti folyamatok feltárása, dokumentálása
  • Utazás, ügyféllátogatás igény szerint

Előnyt jelent:

  • Modern internetes és informatikai technológiákban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, ahol a jó hangulat garantált

A munkavégzés helye:

  • Debrecen, Nyíregyháza

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Önéletrajzot a nettó bér igény megjelölésével várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vállalatirányítási rendszer tanácsadó
  • Rövid pozíció név: Vállalatirányítási rendszer tanácsadó
  • Hirdető cég: IPMS-CONSULTING Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Feladatok: Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés a munkatársakkal és az ügyféllel Ügyféligények felmérése, üzleti logika felépítése Határidők betartása és betartatása Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása Problémák esetén időbeni eszkaláció Üzleti folyamatok feltárása, dokumentálása Utazás, ügyféllátogatás igény szerint
  • Elvárások: Vállalatirányítási rendszer ismeretek Vállalati folyamatok ismerete és leképezése (készlet/gyártás kezelés) Kereskedelmi, pénzügyi és ügyviteli folyamatok ismerete és szervezése Precizitás, megbízhatóság Jó probléma megoldó képesség Cél- és feladatorientált gondolkodásmód Szervezési és folyamat-kezelési feladatokban jártasság Kiváló kommunikációs képesség Igény és képesség az önálló munkavégzésre Agilis, kreatív gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: IPMS-CONSULTING Kft.>