vállalatirányítási rendszer szakértő

    Nagy múltú ipari vállalat keresi ERP rendszerszakértő kollégáját a cég új vállalatirányítási rendszerének bevezetéséhez

Feladatok:

  • SQL lekérdezések készítése
  • ERP paraméterezés, tesztelés
  • Folyamatszervezés támogatása
  • Felhasználók oktatása, támogatása
  • Adatbetöltések végrehajtása
  • Szakmai témák egyeztetése az ERP szolgáltatóval
  • ERP programmódosítások specifikálása, fejlesztése, tesztelése (PLSQL)

Elvárások:

  • IT végzettség és min. 3-5 év tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésében, működtetésében, fejlesztésében
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • SQL ismeret

Előnyök:

  • ERP, IFS, Oracle, Visual Studio tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
  • Aktív közösségi élet
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár