Vállalatirányítási rendszer specialista

Bónusz

DUVENBECK IMMO Kft.

6000 Kecskemét, Daimler út 2.

Biztosított eszközök
Laptop Windows Mobiltelefon

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

A Duvenbeck vállalatcsoport 8 országban, több mint 35 telephellyel és 6500 munkavállalóval Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik.
Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően új, izgalmas projektjeink indulnak, melyekhez szeretnénk, ha Te is csatlakoznál!
Szereted a változatos és kihívásokkal teli feladatokat? Szívesen használod és fejleszted német nyelvtudásodat egy nemzetközi környezetben? Akkor Nálunk a helyed!
Légy részese Te is lendületes, összetartó és támogató csapatunknak!

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktár irányítási és termelési rendszerek felhasználóinak (helyi és külföldi) támogatása
  • Kapcsolattartás és együttmüködés a felhasználókkal és társosztályokkal
  • Meglévő projektek felügyelete, fejlesztése
  • Új projektek bevezetése, rendszerben való implementálása
  • Rendszerek folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Oktatási anyagok elkészítése
  • Oktatások megtartása magyar és német nyelven, magyar és külföldi telephelyeken
  • Projektek, feladatok határidőre történő elvégzése
  • Éjszakai ügyelet ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • JIS/JIT folyamatok átfogó ismerete
  • Folyamat szemlélet
  • Felelösségtudat, fejlödési- és tanulási hajlandóság
  • Autoipari adminisztratív vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat elöny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari adminisztratív vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Valamely raktárirányítási vagy termelési rendszer felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Komoly szakmai tapasztalatot szerezhetsz innovatív, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatunknál
  • Versenyképes alapbért, cafeteriát és további bónuszokat adunk
  • Ingyenes és korlátlan sportolási lehetőséget kínálunk
  • Tőlünk maximális támogatást kapsz a szakmai fejlődéshez (pl. nyelvi és szakmai képzések)
  • Változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet
  • Hosszú távra tervezünk Veled!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás

Kérjük, a "Jelentkezem" gombra kattintás után, küldd el az önéletrajzodat.