Zala megyei partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vállalatirányítási informatikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Informatikai projektek (kiemelten ERP) megvalósítása a kezdetektől a bevezetésig
  • Projektek megvalósításának koordinálása, beleértve az időben történő végrehajtást is
  • Belső információmegosztás a projektek előre haladásáról, mérföldkövek meghatározása a konszernfelelőssel
  • Kapcsolattartó a magyar alkalmazottak felé
  • ERP folyamatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Több éves szakmai tapasztalat informatikai projektmenedzserként
  • Tapasztalat ERP rendszerekkel és azok bevezetésével (lehetőleg Dynamics 365 vagy AX)
  • Infrastrukturális, hálózati és informatikai ismeretek
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • Projektmenedzser tanúsítvány (PMI/PMA/ITIL)

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi bér
  • Szakmai fejlődés, tréningek
  • Utazási költségtérítés
  • Jelenléti prémium
  • Céges telefon és laptop
  • Nyelvtanulás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Munkavégzés helye:

Zala megye