Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Vállalati ügyfélmenedzser szenior szakember

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel, ügyféltárgyalások szervezése, ill. azokon aktív részvétel
  • Tárgyalásjelentések, számlavezetési és finanszírozási ajánlatok, hitel előterjesztések készítése
  • Kötelezettségvállalási ügyletek bizottsági képviselete
  • Cross-selling aktivitás és együttműködés a megfelelő társterületekkel

Követelmények, elvárások

  • Legalább 2 év vállalati pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes üzleti angol és német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény-, és ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Pozitív, nyitott személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület