Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.

Vállalati ügyfélmenedzser - 6 órás

    Az UniCredit Bank magyarországi leányvállalatának Nemzetközi vállalatokért felelős csapatába keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező lelkes, szakmai kihívásokra nyitott kollégákat. Csapatunk az UniCredit Vállalati és Befektetési banki üzletágán belül nemzetközi vállalatok kiszolgálásával, kapcsolattartásával, forgóeszköz-, beruházási hitelfinanszírozásával foglalkozik. Egy fiatalos, dinamikus csapatba keresünk olyan kollégákat, akik nyitottak új szakmai kihívásokra, egyedi ügyletek megismerésre, kidolgozására és lebonyolítására, valamint szeretik a változatos, siker motivált munkakörnyezetet.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel, ügyféltárgyalások szervezése, ill. azokon aktív részvétel
  • Tárgyalásjelentések, számlavezetési és finanszírozási ajánlatok, hitel előterjesztések készítése
  • Kötelezettségvállalási ügyletek bizottsági képviselete
  • Cross-selling aktivitás és együttműködés a megfelelő társterületekkel

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes üzleti angol (német nyelvtudás előnyt jelenet)
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredmény-, és ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Pozitív, nyitott személyiség

Előny:

  • vállalati pénzügyi területen szerzett értékesítési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Befektetési tanácsadó
  • Finanszírozás
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület