Az Oberbank AG Magyarországi Fióktelep budapesti központjába keres

VÁLLALATI SZERZŐDÉSÍRÓ

munkatársat

Az Ön legfontosabb feladatai:

  • jóváhagyott hitelügyletekhez kapcsolódó hitel és biztosítéki szerződések elkészítése,
  • hitel és biztosítéki szerződések szerződéskötés előtti ellenőrzése,
  • hitelmódosítási feltételek teljesítésének ellenőrzése,
  • jelzálogjog bejegyzéssel / jelzálogjog törléssel kapcsolatos földhivatali megkeresések rendezése,
  • tulajdoni lapok lekérdezése, archiválása, nyilvántartás vezetése.

Az Ön profilja:

  • több éves kereskedelmi banki hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minimum közép szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1062 Váci út 1-3.

Kapcsolat:
Györgypál Emőke
Telefon: 06 1 298 2928