A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával

HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital gyártó dinamikus fejlődésének, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keres agilis munkatársat szikszói munkavégzéssel:

Vállalati Márkanagykövet

munkakörbe

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • Gyárlátogatások, valamint cégcsoportszintű látogatások szervezése és lebonyolítása a vállalat Borsod megyei, szikszói gyárkomplexumában
  • Vonatkozó ütemtervek összeállítása, koordinációs tevékenység ellátása, vendégek kísérése, folyamatos tájékoztatása
  • Cégcsoportot bemutató prezentációk összeállítása, frissítése angol és magyar nyelven
  • Tolmácsolás angolról-magyar, magyarról-angol nyelvre
  • Szakmai anyagok készítése, összeállítása szakmai vezetőkkel való aktív együttműködés keretében
  • Előadások, termékbemutatók szervezése, lebonyolítása
  • Üzleti- és vendég kapcsolatok proaktív fejlesztése, vendégek, látogatók igényeinek felmérése, kezelése
  • Vállalati belső események helyszíni szervezése, koordinációja

Mi tesz Téged különlegessé?

  • Főiskolai végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Flexibilis gondolkodás és kivitelezés
  • Kiváló angol tudás szóban és írásban egyaránt
  • Kreatív problémamegoldás
  • Teherbírás, megbízhatóság, pontosság
  • Tapasztalat projektek menedzselésével
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Kitűnő előadói készség

Új munkahelyed az alábbiakat kínálja:

Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportban.   Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szikszó

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.