Vállalati kommunikációs szakértő

határozott idejű szerződéssel

Vállalati kommunikációs csapatunkba keresünk proaktív, önálló, többéves tapasztalattal rendelkező munkatársat. Előny, ha van külső- és belső kommunikációban szerzett vállalati tapasztalatod, szeretsz a napi munka mellett új, kreatív ötleteket behozni, ezeket megvalósítani, és jó csapatjátékos vagy.

Feladatok:

  • Sajtókommunikációs feladatok: meghatározott témák proaktív és reaktív képviselete a média felé és a közösségi médiában
  • Külső- és belső kommunikációs a kampányok tervezése, koordinálása
  • Belső kommunikációs felületekhez készülő tartalomgyártás koordinációja
  • Kapcsolattartás a bankon belüli szakterületekkel, illetve külső partnerekkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú kommunikációs szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat külső- vagy belső kommunikációs területen
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Önállóság, kezdeményezőkészség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Pozitív, nyitott személyiség, proaktív szemlélet

Amit előnynek tartunk:

  • Belső kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs ügynökségnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálni tudunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Változatos, izgalmas – akár nemzetközi – feladatok/projektek, amikkel hatással lehetsz mások életére, mindennapjaira
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Szakmai fejlődési lehetősége
  • Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Rugalmas munkaidő, esetenként home office
  • Szabadság a kreatív ötletek kibontakoztatására
  • tervezhető karrierpálya, stabil munkalehetőség egy piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoportnál
  • versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Webdesigner
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.