Vállalati kommunikációs gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 700 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

A Diageo a világ vezető alkoholos italokat forgalmazó vállalata. Olyan kiemelkedő márkák tartoznak hozzájuk, mint a Johnnie Walker, Smirnoff, Baileys, Captain Morgan, Tanqueray és Guinness. Magyarországon található SSC irodájuk, ahonnan a cég tevékenységeihez kapcsolódó feladatköröket látják el.

Főbb feladatok, munkák

  • Írásos és e-mailes levelezés kezelése, az információk világos és tömör stílusban történő átadása
  • Személyes és online konferenciák, workshopok és rendezvények szervezésében való részvétel mind hazai, mind nemzetközi szinten
  • A résztvevőkkel, szervezőkkel és a helyszíni vezetéssel való kapcsolattartás
  • Helyszíni koordinátorként való tevékenykedés
  • Prezentációk/diavetítések befejezése/formázása, szükség szerint saját ötletek és tervek felhasználásával
  • Komplex megbeszélések és telefonos/videokonferenciák szervezése
  • A vezető támogatása minden ad-hoc tevékenységben
  • Online és nyomtatott anyagok készítése belső kommunikációs célokra

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő tanulmányok, lehetőleg kommunikáció vagy marketing szakon
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Magas szintű tapasztalat a PowerPoint, Photoshop, Canva vagy más digitális eszközök használatában
  • MS Office eszközök haladó szintű ismerete
  • Munkaidő
  • Heti minimum 30-40 óra vállalása, előre egyeztetett beosztás szerint
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség, legalább 1 évre
  • Amit ajánlunk
  • Bruttó 1700 Ft/óra
  • Home office lehetőség
  • Könnyen megközelíthető, modern iroda
  • Konditerem használat az irodán belül
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.