QLM Logistics Solutions Kft. iparágában egyik legnagyobb és a legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktár logisztikai szállító. Társaságunk egyedülálló módon a hatékony raktár logisztikai folyamatok tervezésétől a megfelelő eszközök kiválasztásán, telepítésén keresztül kiszámítható, alacsony költségszinten üzemeltethető raktárakat kivitelez. Állványrendszerekben a NEDCON, elektromos raktári targoncákban a világelső CROWN, dokkolás- és biztonságtechnika területén a RITE-HITE kizárólagos hazai forgalmazójaként, raktár logisztikai szoftverek területén pedig a saját fejlesztésű QLM-WaProM által kínálunk hosszú távú és költséghatékony megoldásokat.

Fiatal csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VÁLLALATI JOGÁSZ

Te vagy az ideális jelöltünk, ha vonzanak a komplex vállalati ügyek, ha jó problémafelismerési és –egyben megoldási készséggel is rendelkezel és szeretnél egy fiatalos és innovatív műszaki beállítottságú csapat tagja lenni.

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • Projekt- és szolgáltatás típusú illetve nemzetközi beszállítói szerződéseink szerkesztése, véleményezése magyar és angol nyelven
  • Projektjeink jogi támogatása
  • Munkaügyi szerződések, megállapodások szerkesztése, véleményezése
  • Jogi levelezés, jogi állásfoglalások, fizetési felszólítások készítése és peren kívüli ügyek intézése
  • Szabályzatok, utasítások megírásában való közreműködés
  • Társasági jogi kérdések véleményezése, esetleges cégmódosítások előkészítése
  • Peres ügyek előkészítése az ügyvédi iroda részére, együttműködés az ügyvédi irodával esetleges peres eljárások során

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogász végzettség
  • Legalább 2-4 év munkatapasztalat
  • Kereskedelmi, társasági jogi, és polgári jogi területen való jártasság (előnyt jelent belső jogász tapasztalat, közbeszerzés, EU-s pályázatok, munkajog területén szerzett releváns tapasztalat)
  • Magabiztos szakmai angol nyelvhasználat
  • Számítógépes programok felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafeteria, utazási költségtérítés
  • eseti otthoni munkavégzés lehetősége
  • változatos feladatkör
  • innovatív munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.