MULTI ALARM ZRT. pécsi telephelyére keres

VÁLLALATI JOGÁSZT (JOGI ELŐADÓT)

Feladatok:

    a Társaság jogtanácsosa munkájának elősegítése (közreműködés) az alábbiak szerint:
    • a Társaság működésének jogi támogatása, kapcsolattartás valamennyi szakterülettel (különösen az ügyfélszolgálat, ügyelet, értékesítés, műszak, pénzügy) és munkájuk elősegítése;
    • a Társaság (partneri, ügyféli egyéb) szerződéseinek, megállapodásainak, okiratainak szerkesztése, véleményezése;
    • ügyfél panaszok, kártérítési igények kivizsgálása, döntéselőkészítés, válaszadás, peres ügyekben közreműködés a megbízott ügyvéddel;
    •  kapcsolattartás külső partnerekkel, hatóságokkal egyéb szervekkel, szervezetekkel;
    • hivatalos levelezések, egyéb jogi dokumentumok szerkesztése;
    • egyes munkajogi, igazgatási feladatok ellátása;
    • pályáztatásban, közbeszerzési eljárásban közreműködés;
    • egyes adatkezelési, adatvédelmi feladatok ellátása;
    • jogszabályfigyelés

Amit kínálunk:

    • 28 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban magyar tulajdonú piacvezető cég
    • hosszú távú munkalehetőség
    • munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
    • kihívásokkal teli, változatos munkakör,
    • önálló munkavégzési lehetőség
    • modern munkakörnyezet,
    • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség, annak támogatása
    • jó csapatszellem
    • általános 8 órás munkarend, 3 hónap próbaidő
    • versenyképes fizetés + Cafeteria (próbaidőt követően)
    • támogatott sportolási és rekreációs lehetőség

Amit elvárunk / végzettség:

    • (egyetemi) jogi végzettség
    • kimagasló szóbeli-és írásbeli kommunikációs készség, hatékony problémakezelési készség
    • felelőségteljes munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság, dinamizmus
    • megbízható számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

    • minőségirányításban,
    • közbeszerzésben,
    • adatvédelem terén szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs, Basamalom utca 33.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.