Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Vállalati értékesítés támogatás specialista

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi vállalati ügyfeleket kiszolgáló területen dolgozó üzletkötő munkatársak munkájának segítése, napi üzleti feladatok, adminisztratív feladatok ellátása
  • Levelezés magyar és német nyelven
  • Ügyfelekkel, fiókokkal, társosztályokkal aktív kapcsolattartás
  • Kimenő és beérkező posta teljes körű kezelése
  • Számlanyitás és a számlákhoz kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése Díjkönyvelő és egyéb rendszerek adminisztrálása, használata
  • Ügyfélkörhöz kapcsolódó statisztikák ill. listák elkészítése, aktualizálása, dossziék nyilvántartása, rendben tartása

Követelmények, elvárások:

  • Felsőfokú végzettség / vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent, de nem feltétel
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Befektetési tanácsadó
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V kerület